Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Reusch, Helga Ring (1865-1944)
Barnehode i profil 1889

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x24
Signert og datert nede t.h.: Helga Ring 1889

Påtegnet på baksiden av platen: "Nr 12".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 10 000