Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Miró, Joan (1893-1983)

Litografi
51x66,5
Signert nede t.h.: M.

Nummerert nede t.v.: 70/75.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 600 EUR 2 100–3 200