Miró, Joan(1893-1983)
Litografi
51x66,5
Signert nede t.h.: M.
Nummerert nede t.v.: 70/75.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 600EUR 2 100–3 200
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Litografi
51x66,5
Signert nede t.h.: M.
Nummerert nede t.v.: 70/75.
Vurdering