Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
To flyvende fugler Vignett-skisse

Penn på tynt gulhvitt papir
12x17,5
Signert oppe t.v.: N. Astrup

Påtegnet med blyant antagelig av kunstneren, oppe t.h.: Vignetskisse i brevkapitlerne

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 500

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000