Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

To flyvende fugler Vignett-skisse
Astrup, Nikolai (1880-1928)

Penn på tynt gulhvitt papir
12x17,5
Signert oppe t.v.: N. Astrup

Påtegnet med blyant antagelig av kunstneren, oppe t.h.: Vignetskisse i brevkapitlerne

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 600 EUR 500

Tilslag NOK 7 000