Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kvinne ved piano 1947
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne ved piano 1947

Blyant og akvarell på papir, lysmål
15x18
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1947

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 7 000