Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Blå akt
Rian, Johs. (1891-1981)
Blå akt

Blyant og akvarell på papir, lysmål
24x18
Signert og noe utydelig påtegnet nede på midten: JR Sprö

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 6 500