Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Salome Utkast III 1939
Rian, Johs. (1891-1981)
Salome Utkast III 1939

Blyant og olje på plate
33x37
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1939

Påtegnet med tittel på baksiden av platen, men med et annet årstall: "1956". Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Teater 2 17.".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 3 200–4 300

Tilslag NOK 18 000