Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Deberitz, Per (1880-1945)
Halvakt

Pastell på papir
62x46
Signert og datert oppe t.h.: Peder Deberitz 13 Mai

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–900