Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Halvakt

Pastell på papir
62x46
Signert og datert oppe t.h.: Peder Deberitz 13 Mai

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–900

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00