Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnehode 1980
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell - 80 Påtegnet nede på arket: Med hilsen
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 200–1 400EUR 1 100–1 300
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000