Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnehode 1980

Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell - 80 Påtegnet nede på arket: Med hilsen

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 200–1 400 EUR 1 100–1 300

Tilslag NOK 8 000