Klee, Paul(1879-1940)
Mannsportrett 1925
Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
45x31,8
Signert, datert og påtegnet i platen nede t.v.: K 1925. R 4.
Signert med blyant nede t.h.: Klee
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000