Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Klee, Paul (1879-1940)
Mannsportrett 1925

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
45x31,8
Signert, datert og påtegnet i platen nede t.v.: K 1925. R 4.
Signert med blyant nede t.h.: Klee

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 8 000