Widerberg, Frans(1934-2017)
Kentaur/Arcadia
Litografi, lysmål
41x62
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 84/95. Påtegnet i platen oppe på midten: Arcadia
Påtegnet med tittel og datert på baksiden av innrammingen: ""Kentaur/Arcadia" 1997.".
Øivind Pedersen, Widerbergs grafikk, kat.nr. 809: Trykkflate 40x60 Papirformat 45x64.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000