Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Fargelitografi
64,5x76,5
Signert nede t.h.: Weidemann

Påtegnet nede t.v.: Prövetrykk

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 600 EUR 500

Tilslag NOK 2 300