Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Svaner
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Svaner

Lavering på tynt gulhvitt papir
10,5x12-12,5
Usignert

En sort og en hvit svane i en skjoldform. Utkast til Ex Libris?

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–800 EUR 500–700