Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Liljekonvall Kapittel vignett
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Liljekonvall Kapittel vignett

Blyant og penn på tynt gulhvitt papir
10,5x14
Usignert

Påtegnet med blyant av kunstneren midt på: Kapitel 8
Påtegnet med blyant antagelig av kunstneren, nede på arket: Udkast til kapitelvignet
Påtegnet på verso: "Kari".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 600 EUR 500