Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Høst Plukke epler Ex Libris
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Høst Plukke epler Ex Libris

Blyant og lavering på tynt gulhvitt papir
15x10,2
Usignert

Påtegnet i versaler nede på arket: EX LIBRIS
Arket er brettet på høyre kant, på denne innbretten er påtegnet: "Kari Astrup Væve Mönster?".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 5 000