Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Stilisert blomst
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Stilisert blomst

Blyant på kladdepapir med linjer
11,5x9
Signert nede på midten: N. A.

Stemplet med rødt stempel nede t.v.: "Astrup".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 400–600 EUR 300–500