Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Blåveis Slutnings-vignett
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Blåveis Slutnings-vignett

Penn på tynt gulhvitt papir
13,3x12,4
Usignert

Påtegnet med penn på verso: "Kari" og "Væve".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–900