Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Reinsdyr Utkast til vignett
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Reinsdyr Utkast til vignett

Penn på tynt gulhvitt papir
14,2x12,5
Usignert

Påtegnet med blyant antagelig av kunstneren, nede på arket: Udkast til vignet (formindskes)
Påtegnet med penn på verso: "Kari".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 600 EUR 500

Tilslag NOK 6 000