Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Heggeblomster
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Heggeblomster

Tusj på kladdepapir med linjer
21,2x13,1
Usignert

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 5 000