Astrup, Nikolai(1880-1928)
Heggeblomster
Tusj på kladdepapir med linjer
21,2x13,1
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
21,2x13,1
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering