Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vårløsning, fra Skåtøy 1890
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Vårløsning, fra Skåtøy 1890

Akvarell på papp
31x44
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen. 1890.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 46 000