Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Midnatt 1914

Etsning
Arket: 46,8x63,8 cm. Motivet: 46x63,5 cm.
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1914

Nedre marg med blyantsignatur o.a. er klippet av og limt opp til bakpappen, 6x63 cm.: Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg. Påtegnet med blyant nede t.v.: Kunstnertryk. Påtegnet med tittel med blyant nede på midten: "Midnatt".

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000