Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Komposisjon 1970
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi, lysmål
61x79,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. - 70

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 14/100.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 10 000