Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Gren med kirsebærblomster
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Gren med kirsebærblomster

Akvarell på tynt gulhvitt papir
11,8x18,5
Usignert

Påtegnet på verso: "Kari Astrup".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 7 000