Astrup, Nikolai(1880-1928)
Gren med kirsebærblomster
Akvarell på tynt gulhvitt papir
11,8x18,5
Usignert
Påtegnet på verso: "Kari Astrup".
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000