Astrup, Nikolai(1880-1928)
Fjellvann
Penn på tynt gulhvitt papir
9,4x14
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Penn på tynt gulhvitt papir
9,4x14
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 500