Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fjellvann
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Fjellvann

Penn på tynt gulhvitt papir
9,4x14
Usignert

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 600 EUR 500

Tilslag NOK 10 000