Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Ved naustveggen
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Ved naustveggen

Penn på tynt beige papir
22,8x17,7
Usignert

Se nedre del av "Isdronninga" i bakgrunnen.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 10 000