Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kystlandskap fra Karmøy
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Kystlandskap fra Karmøy

Penn på tykt beige papir
15,4-15,8x23
Signert nede t.v.: N. A.

Påtegnet av kunstneren i et utspart felt nede på arket: Kystlandskab Motiv fra Karmöen efter tegning af Fr. Kolstö

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000 USD 500 EUR 400

Tilslag NOK 9 000