Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vedhugger
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Vedhugger

Penn på tykt beige papir
14,1x12
Signert nede t.h.: N A

Tegning også på verso av en busk.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 9 000