Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Høner

Penn på tynt beige papir
13,6x12,3
Signert nede t.h.: N. Astrup

Påtegnet nede t.v.: E W.
Nikolai Astrup har kopiert en tegning av Erik Werenskiold.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 4 000USD 500EUR 400

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000