Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Broderiblomst
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Broderiblomst

Blyant på tykt gulhvitt papir
21x17,3-17,5
Signert nede t.h.: N. A.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 600 EUR 500