Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vær og hare
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Vær og hare

Kullstift på tykt beige papir
14,3x22,5
Usignert

Skisse av et dyr til, en katt?

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–700 EUR 400–600