Astrup, Nikolai(1880-1928)
Vær og hare
Kullstift på tykt beige papir
14,3x22,5
Usignert
Skisse av et dyr til, en katt?
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–700EUR 400–600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Kullstift på tykt beige papir
14,3x22,5
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering