Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Jølsterkone i veven

Penn og akvarell på tykt gulhvitt papir
17,5x14,7-16
Usignert

Påtegnet oppe med blyant: Tryk det grönne på det röde

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–800EUR 500–700

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00