Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Jølsterkone i veven
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Jølsterkone i veven

Penn og akvarell på tykt gulhvitt papir
17,5x14,7-16
Usignert

Påtegnet oppe med blyant: Tryk det grönne på det röde

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–800 EUR 500–700