Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Avtegning av portaler II

Blyant på tykt gulhvitt papir
14,3X23
Usignert

3 tegninger i lik størrelse montert i samme passepartout.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 900–1 100

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00