Astrup, Nikolai(1880-1928)
Kråke og hare
Kullstift på tykt beige papir
14,3x23
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–800EUR 500–700
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000
Kullstift på tykt beige papir
14,3x23
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering