Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kråke og hare
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Kråke og hare

Kullstift på tykt beige papir
14,3x23
Usignert

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–800 EUR 500–700

Tilslag NOK 3 000