Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Avtegning av portaler I
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Avtegning av portaler I

Blyant på tykt gulhvitt papir
14,3X23
Usignert

3 tegninger i lik størrelse montert i samme passepartout.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100