Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Kvinneakt 1928

Litografi, lysmål
55x39
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sörensen 1928

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–400 EUR 200–300