Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kvinneakt 1928

Litografi, lysmål
55x39
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sörensen 1928

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–400EUR 200–300

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00