Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Henrik Wergeland på Veslebrunen
Werenskiold, Erik (1855-1938)

Litografi, lysmål
34x29
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–400 EUR 200–300

Tilslag NOK 5 000