Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Sjøfugler i kystlandskap
Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Sjøfugler i kystlandskap

Olje på lerret
36x54
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–900

Tilslag NOK 10 000