Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)

Fargelitografi
88,5x58
Signert i platen nede t.v.: L Eikaas
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas

Nummerert nede t.v.: 3/30.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–800EUR 500–700

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000