Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)

Fargelitografi
88,5x58
Signert i platen nede t.v.: L Eikaas
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas

Nummerert nede t.v.: 3/30.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–800 EUR 500–700

Tilslag NOK 4 000