Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Fargelitografi
88,5x58
Signert i platen nede t.v.: L Eikaas
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas
Nummerert nede t.v.: 3/30.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–800EUR 500–700
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000