Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Hode
Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Hode

Litografi
50x31,5
Signert nede t.h.: Ludvig Eikaas

Nummerert nede t.v.: 1/7.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000 USD 400 EUR 300