Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Gårdsvei, vinter
Juul, Ole (1852-1927)
Gårdsvei, vinter

Olje på lerret
55x83
Signert nede t.h.: Ole Juul

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–800 EUR 500–700

Tilslag NOK 3 500