Juul, Ole(1852-1927)
Gårdsvei, vinter
Olje på lerret
55x83
Signert nede t.h.: Ole Juul
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–800EUR 500–700
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
55x83
Signert nede t.h.: Ole Juul
Vurdering