Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Juul, Ole(1852-1927)
Gårdsvei, vinter

Olje på lerret
55x83
Signert nede t.h.: Ole Juul

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–800EUR 500–700

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 3 500