Fjell, Kai(1907-1989)
Hvalpen Lady skifter eiger 1983
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -83
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000