Fjell, Kai(1907-1989)
Skuespillerinnen 1983
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -83
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 200–1 400EUR 1 100–1 300
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000