Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Tilbake til naturen

Blyant og akvarell på papir, lysmål
23x32
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet med tittel oppe på midten.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 400–1 800 EUR 1 300–1 600

Tilslag NOK 8 000