Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Sovende fløtere 1968

Blyant og akvarell på papir, lysmål
31x39
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -68

Påtegnet med tittel oppe t.h.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 7 000