Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
De badende 1939

Olje på plate
42,5x50,5
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1939

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000