Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

De badende 1939
Rian, Johs. (1891-1981)
De badende 1939

Olje på plate
42,5x50,5
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1939

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 16 000