Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fra Hvaler 1944
Krohg, Per (1889-1965)
Fra Hvaler 1944

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg - 44

Påtegnet på baksiden av platen: "Per Krohg Fra Hvaler 1944".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–800 EUR 500–700

Tilslag NOK 7 000