Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tømmerhoggere rundt et bål
Krohg, Per (1889-1965)
Tømmerhoggere rundt et bål

Olje på plate
55x45,5
Signert nede t.h.: Per Krohg

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 5 000