Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Høns på vagle
Torsteinson, Torstein (1876-1966)
Høns på vagle

Olje på plate
44,5x62
Signert nede t.v.: TT

Platen bemalt på baksiden med kystlandskap.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100