Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kvinne i interiør
Sørensen, Henrik (1882-1962)
Kvinne i interiør

Olje på plate
32x25
Signert nede t.v.: HS

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000 USD 400 EUR 300

Tilslag NOK 2 500