Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Josef og Potifars hustru, fantasi

Olje på plate
38x92
Signert nede t.h.: Per Krohg

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 7 500