Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Skjærgårdslandskap med figurer 1964

Olje på lerret
55x66
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1964

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 800–1 100EUR 700–1 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000