Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Skjærgårdslandskap med figurer 1964

Olje på lerret
55x66
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1964

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 800–1 100 EUR 700–1 000

Tilslag NOK 7 000